Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Urząd Miasta Marki
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
05-270 Marki


tel. (+48 22) 781 10 03,  (+48 22) 228 73 77


e-mail: urzad.miasta@marki.pl; www: marki.pl

Adres do e-Doręczeń: AE:PL-52755-48295-FDUEA-19  

Gmina Marki:  NIP 1251622308, REGON  013269670.

Urząd Miasta Marki:  NIP  1250018556, REGON  000526009.

Spotkania z mieszkańcami  oraz spotkanie w sprawie skarg i wniosków z Burmistrzem Miasta Marki Jackiem Orychem oraz z jego Zastępcami odbywają się w każdy poniedziałek miesiąca w godzinach od 12.00 do 16.30 w Urzędzie Miasta Marki po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu takiego spotkania. W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem Burmistrza tel. 22 781 10 03.

Godziny pracy:
Poniedziałek 8.00-16.00
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00-18.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 8.00-14.00 

5 czerwca 2026 roku i 31 grudnia 2026 roku urząd będzie nieczynny.
3 kwietnia 2026 roku urząd będzie czynny w godzinach 8:00 - 12:00

Komisja Rewizyjna - wniosek

Komisja Rewizyjna - wniosek

Marki, 14.09.2004
Komisja Rewizyjna
Rady Miasta Marki
Rada Miasta Marki

WNIOSEK

Komisja Rewizyjna Miasta Marki zwraca się z prośbą do członków Rady Miasta, zwłaszcza do członków Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Zdrowia i Ochrony Środowiska o podjęcie współpracy w celu realizacji następujących projektów:

1)„Parki i skwery nie dalej niż 15 minut od domu” - wyznaczenie na terenie miasta terenów pod niewielkie nawet parki lub zadrzewione skwery tak, by każdy mieszkaniec miał je w zasięgu 15. minut spaceru od swojego domu. Chcemy tą inicjatywą zainteresować mieszkańców i wspólnie z nimi zagospodarować te tereny.
2)„Boisko do mini-koszykówki na każdym osiedlu” – budowa wielu małych boisk do koszykówki w pobliżu większych skupisk zabudowań mieszkalnych. W opinii członków Komisji może to stanowić skuteczną formę przeciwdziałania nadużywaniu alkoholu przez młodzież, a budowa tych boisk mogłaby być przynajmniej częściowo finansowana z dochodów miasta za wydawanie koncesji na sprzedaż alkoholu.
3)„Skate-park” – budowa na terenie miasta przynajmniej jednego skate-parku. Będziemy starali się zainteresować tym pomysłem zarząd centrum handlowego M1.
4)Wyznaczenie na terenie byłego wysypiska śmieci (zrekultywowanego obecnie) ścieżek rowerowych.
5)Zewidencjonowanie i niedopuszczenie do sprzedaży (przygotowanie uchwały RM w tej sprawie) należących do miasta terenów leśnych, zwłaszcza w pobliżu osiedli mieszkaniowych.

Zainteresowanych projektami zapraszamy na najbliższe posiedzenie Komisji Rewizyjnej w dniu 22 września 2004 o godz. 15:00.

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
dr Małgorzata E. Babiuch-Hall

Powiadom znajomego